Vanwege de platte rechthoekige rompvorm zijn ze stabiel en hebben ze veel binnenruimte.
Ook bij de Jons zijn de romp en de zijspanten vervaardigd uit één stuk en samengeklonken tot een sterke en duurzame boot.
Onder de banken is schuim met gesloten cellenconstructie aangebracht waardoor alle typen Jons onzinkbaar zijn.
Beschikbaar in de volgende kleuren:
De YAM 301 TAF is een rubberboot met een aluminium kiel, die doorgaans wordt gebruikt voor recreatieve watersportactiviteiten zoals varen en vissen. De boot heeft een stevige en duurzame constructie, waarbij de aluminium kiel zorgt voor stabiliteit en uitstekende stuurbaarheid, zelfs in wisselende wateromstandigheden.
De boot is compact en draagbaar, wat het gemakkelijk maakt om te transporteren en te hanteren. De rubberen opblaasbare romp biedt drijfvermogen en maakt het mogelijk om de boot snel op te blazen en leeg te laten lopen, wat handig is voor opslag en transport.
De YAM 301 TAF kan doorgaans plaats bieden aan meerdere personen,
Deze rubberboot kan worden gebruikt voor verschillende activiteiten op het water, zoals verkennen, vissen of gewoon ontspannen.
De romp van de YAM 310 TAf is ongelooflijk licht, maar ook ongelooflijk sterk en daarmee ideaal om aan land te trekken en op het strand te genieten. De handige ruimte in de boeg is ideaal om je anker en verschillende uitrustingen op te bergen en het platte dek zorgt voor gemakkelijk aan boord klimmen en extra opbergruimte.
De zitplaatsen kunnen aan je persoonlijke avontuurlijke stijl worden aangepast, met de mogelijkheid van een zitbank en twee consoleopties, waarvan één extra opbergruimte biedt, waardoor de opblaasboot ideaal is voor jouw avonturen.